ΑρχικήΤα Νέα μαςΔελτία ΤύπουΣύνδεσμοιΕπικοινωνία
Διαγωνισμός για Τεχνικό Σύμβουλο

Διενέργεια διαγωνισμού με τίτλο
«Επιστημονικός και Τεχνικός Σύμβουλος Παρακολούθησης και
Υποστήριξης του Σχεδίου Υλοποίησης (ΣΧΥ) του Δήμου».

Η Οικονομική επιτροπή του Δήμου με την υπ' αρίθμ. 118/2012 απόφασή της,

• Εγκρίνει την διενέργεια παροχής υπηρεσιών με τίτλο «Επιστημονικός και Τεχνικός Σύμβουλος Παρακολούθησης και Υποστήριξης του Σχεδίου Υλοποίησης (ΣΧΥ) του Δήμου»
  • Εγκρίνει τη θεωρημένη από το Τμήμα Μελετών Έργων μελέτη με αριθμ.27/2012 για την εκτέλεση της παροχής υπηρεσιών με τίτλο «Επιστημονικός και Τεχνικός Σύμβουλος Παρακολούθησης και Υποστήριξης του Σχεδίου Υλοποίησης (ΣΧΥ) του Δήμου» προϋπολογισμού 35.000,00 ευρώ με ΦΠΑ 23%.
  • Καταρτίζει τους όρους διακήρυξης πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού που αποτελούν αναπόσπαστο μέρος της παρούσας απόφασης.

Η διενέργεια του διαγωνισμού και η αξιολόγηση των προσφορών θα γίνει από την επιτροπή που ορίστηκε με την υπ αριθμ. 108/2012 απόφαση της Οικονομικής Επιτροπής, μετά από έγκριση του από 26.10.2012 Πρακτικού, σύμφωνα με τις διατάξεις της παραγράφου ε του άρθρου 72 του Ν.3852/2010 αποτελούμενη από τους παρακάτω ως τακτικά μέλη: (α)Σκέντος Αναστάσιος, (β)Αντωνόπουλος Ηλίας και (γ) Αμέντα Βασιλική και τους παρακάτω ως αναπληρωματικά μέλη: (α) Πίπου Ιουλία, (β) Μπίρη Μαριόνα και (γ) Κουτσικάκης Δημήτριος

Εδώ η απόφαση της Οικον. Επιτροπής και η Διακύρηξη του Διαγωνισμού

Απρίλιος 2015

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ

Για την πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου  για την κάλυψη κατεπειγουσών αναγκών, σύμφωνα με το άρθρο 206 Ν. 3584/07, διάρκειας δύο (2) μηνών

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ

Ο Δήμος Λυκόβρυσης -Πεύκης, προκηρύσσει ανοιχτό διαγωνισμό για την ανάθεση του έργου «Παρεμβάσεις εξοικονόμησης ενέργειας», Υποέργο 5 της εγκεκριμένης πράξης με τίτλο «Παρεμβάσεις εξοικονόμησης ενέργειας στα υφιστάμενα δημοτικά κτίρια και υποδομές στη Δημοτική Ενότητα Λυκόβρυσης του Δήμου Λυκόβρυσης - Πεύκης» - ΟΠΣ 427892, με προϋπολογισμό 169.218,25 ΕΥΡΩ με Φ.Π.Α.23% και αναθεώρηση. Το έργο χρηματοδοτείται από το Ταμείο Συνοχής.

Πρακτικό της με αριθμό 4/2015
συνεδρίασης της Οικονομικής Επιτροπής
Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης
2o θέμα